poradie po 2. zimnej sérii 2010/2011
 korešpondenčný matematický seminár  
kontakt.php

 


βeta

p.menor.školaβ05060708091011xsúčsum
1.Batmendijn Eduard0.CGsvM SL0999 999  045
1.Vodička Martin2.GAlej KE4  99999 045
1.Horňák Marián3.GPár NR5  99999 045
1.Lux Filip4.Žamberk ČR09999966 045
1.Koblížek Miroslav4.Žamberk ČR2 9999   045
1.Tóth Michal3.GJH BA2 9999   045
7.Kubelka Tomáš3.Žamberk ČR1 8999    44
8.Stehlík Matúš4.GAlej KE099299    038
9.Kavický Dušan2.GJH BA095999    041
10.Santer Jakub4.GMH Trstená5  19999 037
11.Šafin Jakub2.GPH MI1 7995   039
12.Csiba Dominik4.ŠPMNDG BA6  99999 044
13.Rabatin Branislav3.GJH BA09799 99  043
14.Kopf Michal3.G Slez ČR2 694999  037
15.Šimsa Štěpán2.Litoměřice ČR1 9999     36
16.Hozza Ján4.GJH BA7  99922  029
17.Jasenčáková Katarína3.GVO ZA2 999988  044
18.Töpfer Martin3.GNŠ Praha2 995911  033
19.Zavřel Lukáš4.GChod Praha2 8957    38
20.Balog Matej4.Gamča BA3  99999   36
21.Halajová Barbora3.GVO ZA1 799999  043
22.Szabados Viktor4.Gamča BA5  99999  036
22.Karásková Natália4.GJH BA11  99999  036
24.Klembarová Barbora3.GKuk PP2 999999  045
25.Galovičová Soňa3.GJH BA3  99999  036
26.Žídek Augustin3.Frýdlant ČR1 895 99  35
27.Faršang Štefan4.SJG KN2 999599  041
28.Hledík Michal2.GJH BA07599     030
29.Marečáková Barbora3.GKuk PP2 579988  038
30.Duníková Katarína4.GVO ZA06395 77  030
31.Hanzely Filip2.GAP SB045949    031
32.Langer Tomáš3.GJH BA2 5999    032
33.Hlavatá Martina4.Gamča BA3  99999  036
34.Kozák Andrej4.Gamča BA5  99700  025
35.Guričan Pavol4.GJH BA6  99999  036
36.Kossaczká Marta2.Gamča BA2 9 96    024
37.Benešová Katarína2.ŠPMNDG BA086397    033
38.Gonda Tomáš2.Gamča BA0979       25
39.Hlaváčik Matúš2.GAlej KE094 9     022
39.Pellerová Daniela2.Gamča BA1 544544  022
41.Koprda Pavol3.GAM TT1 699122  027
42.Kováč Ondrej4.GsvCM NR5   99    018
43.Komanová Kristína2.GAS BB1 4999    031
44.Semanišinová Denisa2.GAlej KE099 4     022
45.Belanová Michaela3.ŠPMNDG BA2  9 9   026
46.Macko Vladimír2.GĽŠ ZV06369 00   24
47.Petrucha Jaroslav2.GMet BA097       016
48.Sládek Samuel-1.GAB NO0999      027
49.Cibulka Samuel2.GJH BA00464     014
50.Surovčík Juraj2.GPOH DK02481     015
51.Le Anh Dung1.Tachov ČR09999    045
52.Hlásek Filip4.Plzeň ČR3  999     27
53.Smolík Milan2.GJH BA0950  11   15
54.Baxová Zuzana3.GĽŠ TN2 4 9877  028
55.Anderle Michal4.GBST LC09        09
56.Bílý Michael4.Klatovy ČR2          0
57.Teiml Dominik2.AG Praha0320 0     5
58.Vlček Andrej3.EvSŠ LM1   99    018
59.Ficková Klára3.GPoš KE099299    038
60.Nociarová Jela2.GBST LC01695     021
61.Smolík Martin2.Gamča BA055       010
62.Páleník Jakub2.ŠPMNDG BA01294     016
63.Smolík Michal2.Gamča BA0          0
63.Sabatovičová Linda4.GJH BA2          0
63.Barančok Peter4.Gamča BA1          0
63.Strakáčová Jana2.Gamča BA0          0
63.Kupčulák Marián2.Gamča BA0          0
68.Švančara Patrik3.GĽŠ TN0 5       05
69.Kubincová Petra4.ŠPMNDG BA1          0
69.Santrová Adriana3.GMH Trstená0          0
69.Kubišová Barbora3.GJGT BB0          0
69.Mikuš Peter1.GJAR PO0          0
73.Steinhauser Dominik3.GJK Praha096       015
74.Bohiniková Alžbeta4.Gamča BA1          0
74.Tunová Anna2.GPár NR0          0
74.Matejovičová Tatiana1.GJH BA0          0
74.Macháč Juraj4.GJH BA0          0
74.Bok Jan4.Litoměřice ČR0          0
79.Kratochvíl Pavel3.Světlá ČR0   5     05
80.Benej Martin4.GLS HE0          0
81.Búlik Martin4.GJGT BB01        01
82.Svoboda Josef2.Frýdlant ČR0          0

αlfa bratislava

p.menor.školaα01020304050607xsúčsum
1.Greššák Jerguš2.ŠPMNDG BA2 997879  4287
2.Kováčová Barbora1.ŠPMNDG BA199958   4078
3.Sučík Samuel0.GJH BA07999 5  3977
4.Kurdelová Alžbeta1.ŠPMNDG BA2 7998 7 4069
5.Krakovská Hana1.Gamča BA2 799 0  2558
5.Mojžišová Karolína1.Gamča BA2 289 42 2558
7.Prívozník Matej1.GJH BA16 89  1 2451
8.Žilková Alexandra1.ŠPMNDG BA18999    3548
9.Kavický Dušan2.GJH BA3    959 2347
9.Olerínyová Anna2.GVaz BA2 3821    1447
11.Šandalová Michaela1.ŠPMNDG BA16 99    2445
12.Klimkovič Anna-Mária1.ŠPMNDG BA17 61     1444
13.Lipovský Mário1.GJH BA16869 4   3342
14.Gonda Tomáš2.Gamča BA3    979  2541
15.Bednár Stanislav1.GJH BA16 680 1 2140
15.Pieš Adrián1.ŠPMNDG BA18 9     1740
17.Iždinská Dominika1.GJH BA16 9     1539
17.Šromeková Karolína1.ŠPMNDG BA14392    1839
19.Vršanský Martin1.1SG BA16 79    2229
20.Galanová Miriam1.GJH BA16 96    2121
21.Krajčovič Matej2.GJH BA3         019
21.Strakáčová Jana2.Gamča BA3         019
23.Rusinko Martin1.GJH BA1925 2   1818
24.Ivanov Marián2.GJH BA2  37    1017
25.Kupčulák Marián2.Gamča BA3         016
26.Balašov Pavel1.GJH BA16 71    1414
27.Hraška Peter2.Gamča BA3         06

αlfa západ

p.menor.školaα01020304050607xsúčsum
1.Šimková Ľudmila1.GPár NR2 99979  4386
2.Korbela Michal1.G Bánovce1598984   3975
3.Pokrývka Filip1.G Bánovce17 995 9  3974
4.Lúčna Nina2.GPdC PN2 49901  2361
5.Franková Monika1.GKom PE159711   2353
6.Balážová Michaela1.G Bánovce141830   1647
7.Pavlíková Stela1.GĽŠ TN1739     1943
8.Kováčová Milada2.GsvCM NR3  883   1942

αlfa stred

p.menor.školaα01020304050607xsúčsum
1.Sládek Samuel-1.GAB NO-18899999 4586
2.Hrivová Ivona1.GVO ZA27999419 4080
3.Magyarová Zuzana1.GBST LC198998   4378
4.Melo Jakub1.GsvFA ZA199961   3466
5.Jankovichová Ľudmila1.GJGT BB2  99151 2563
5.Psota Miroslav1.GHlin ZA16 780 7 2863
7.Ječmenová Andrea1.GVO ZA2 68904  2751
8.Hromcová Zuzana1.GVO ZA2  95    1448
9.Santer Martin2.GMH Trstená3  9993  3037
10.Siviček Ján2.GBST LC3  99    1833
11.Perešíni Martin1.SPŠJM BB150931   1830
12.Hudec Lukáš3.GBST LC3  420   625
13.Slivka Norbert1.GJGT BB2 972  1 1919
14.Doboszová Helena1.BG ZA1         018

αlfa východ

p.menor.školaα01020304050607xsúčsum
1.Stankovič Miroslav1.GPoš KE2 95999  4167
2.Batmendijn Eduard0.CGsvM SL0    999 2763
3.Midlik Šimon1.GJAR PO15395 3  2554
4.Rapavý Martin1.GAlej KE2 4999   3152
5.Pivovarník Roman1.GJAR PO17 990   2549
6.Dudič Ján2.GPoš KE27977 0  2345
7.Bátoryová Jana1.GAlej KE2 1820   1141
8.Hofierka Jaroslav1.GJAR PO13 92  1 1540
9.Hojnoš Peter1.GŠkol SN16195  0 2139
9.Tokárová Natália2.GJAR PO3  7903  1939
11.Polovka Maroš1.GKuk PP2  9 1 1 1126
12.Mikuš Peter1.GJAR PO1         024
13.Turlík Tomáš2.GJAR PO2  7      715

αlfa zahraničie

p.menor.školaα01020304050607xsúčsum
1.Teiml Dominik2.AG Praha2 999320  3270
2.Šimsa Štěpán2.Litoměřice ČR2     99  1835
2.Töpfer Martin3.GNŠ Praha3     99 1835
4.Kubelka Tomáš3.Žamberk ČR3     89  1734
5.Le Anh Dung1.Tachov ČR1    999 2727
6.Kratochvíl Pavel3.Světlá ČR3  98    1717
7.Steinhauser Dominik3.GJK Praha3    96  1515

γama

menor.škola1011121314súčsum
Csiba Dominik4.ŠPMNDG BA9      
Kossaczká Marta2.Gamča BA       
Le Anh Dung1.Tachov ČR       
Santer Jakub4.GMH Trstená9      
Steinhauser Dominik3.GJK Praha       
Svoboda Josef2.Frýdlant ČR       
Šafin Jakub2.GPH MI       
Tóth Michal3.GJH BA       
Vodička Martin2.GAlej KE9      

 

úvod | zadania | poradie | vzoráky | debata | sústredenia | výlety