Letný Tábor Trojstenu 2006
 korešpondenčný matematický seminár  
kontakt.php

 


Pozvánka

na Letný Tábor Trojstenu LTT 2006


Chceš zažiť neopakovateľných 10 letných dní v nádhernej prírode, so super kamarátmi a s trochou matematiky, fyziky či informatiky? Chceš spojiť príjemné s užitočným. Tak neváhaj a prihlás sa na Letný Tábor Trojstenu LTT 2006. Bude to nádherných 10 dní vo vynikajúcom kolektíve a so skvelým programom, aký nezažiješ nikde inde! Skvele sa zabavíš a pri tom sa aj niečo nové naučíš.

Čo to je?

LTT je letný tábor organizovaný združením Trojsten pre riešiteľov a priateľov korešpondenčných seminárov KMS, FKS a KSP. Okrem prednášok z oblasti matematiky, fyziky informatiky (cca 2 denne) tam zažiješ množstvo rozličných športových, strategických, matematických, nematematických, behacích, kreatívnych, pohodových a spoločenských hier vonku aj dnuká. Spoznáš veľa nových skvelých ľudí, zabavíš sa, trochu odreaguješ a niečo nové sa naučíš. latky polianky

Kde a kedy?

LTT 2006 sa uskutoční od 7. - 16. júla 2006 v ŠvP Látky Polianky.

Za koľko?

Cena LTT ešte nie je presne stanovená. Stanoví sa podľa počtu záujemcov a finančných možností Trojstenu. Určite však nepresiahne 3500 Sk. Najpravdepodobnejšia cena je 3000 Sk.

Ako sa tam dostať?

Si študentom strednej školy, prípadne 9. ročníka ZŠ (resp. kvarta)? Tak vyplň formulár na tejto stránke, alebo pošli mail na miso~kms~sk (Michal Rjaško). My ti potom dáme vedieť, či sme Ťa na tábor vybrali a pošleme Ti definitívnu pozvnáku ako aj ďalšie inštrukcie čo, kde, kedy a ako. Ak sa bojíš, že Ťa na tábor nevyberieme, tak sa neboj. Minulého roku sme vybrali všetkých 36 záujemcov. V prípade veľmi veľkého počtu záujemcov o tábor budú uprednostení študenti nižších ročníkov.

Tešíme sa na Teba.

 

úvod | zadania | poradie | vzoráky | debata | sústredenia | výlety