Letný Tábor Trojstenu 2008
 korešpondenčný matematický seminár  
kontakt.php

 


Pozvánka

na Letný Tábor Trojstenu LTT 2008


Chceš zažiť neopakovateľných 10 letných dní v nádhernej prírode, so super kamarátmi a s trochou matematiky, fyziky či informatiky? Chceš spojiť príjemné s užitočným? Tak neváhaj a prihlás sa na Letný Tábor Trojstenu 2008. Bude to nádherných 10 dní vo vynikajúcom kolektíve a so skvelým programom, aký nezažiješ nikde inde! Skvele sa zabavíš a pri tom sa aj niečo nové naučíš.

Čo to je?

LTT je letný tábor organizovaný združením Trojsten pre riešiteľov a priateľov korešpondenčných seminárov KMS, FKS a KSP. Okrem prednášok z oblasti matematiky, fyziky informatiky (cca 2 denne) tam zažiješ množstvo rozličných športových, strategických, matematických, nematematických, behacích, kreatívnych, pohodových a spoločenských hier vonku aj dnuká. Spoznáš veľa nových skvelých ľudí, zabavíš sa, trochu odreaguješ a niečo nové sa naučíš.

Kde a kedy?

LTT 2008 sa uskutoční od 11. - 20. júla 2008 v rekreačnom zariadení Lúčka–Potoky.

Za koľko?

Cena LTT ešte nie je presne stanovená. Stanoví sa podľa počtu záujemcov a finančných možností Trojstenu. Nemala by však presiahnuť 4500 Sk.

Ako sa tam dostať?

Si študentom strednej školy, prípadne 9. ročníka ZŠ (resp. kvarta)? Tak vyplň formulár na tejto stránke. My ti potom dáme vedieť, či sme Ťa na tábor vybrali a pošleme Ti (poštou) definitívnu pozvánku ako aj ďalšie inštrukcie čo, kde, kedy a ako. Ak sa bojíš, že Ťa na tábor nevyberieme, tak sa neboj. Minulého roku sme vybrali temer všetkých záujemcov (cca. 36). V prípade veľmi veľkého počtu záujemcov o tábor budú uprednostení študenti nižších ročníkov.

Tešíme sa na Teba.

Zoznam doteraz prihlásených

počet prihlásených: 44
prihlásení: PraChetit Jakub Konecny (2), <br> <br> (<br>), a"b a"b (a"b), Len(i)ka Bendova (3.IB), Zuzka Bogárová (kvinta), Alžbeta Bohiniková (kvinta.B), Radomír Bosák (3), Dominik Csiba (1), Andrea Dižová (kvinta), Lucia Ďurikovičová (kvinta), Pavol Guričan (1), Samuel Hapák (4), Mária Hirgelová (1), Michal Hronský (2.F), Veronika Jankovicova (3.IB), Jakub Jursa (3), Marika Kieferová (septima), Andrej Kozák (1), Andrej Krejčír (2), Filip Kubina (4), Petra Kubincová (Kvinta), Nina Kuklišová (4. z 5), Tomáš Kuzma (Septima), Ivana Lauková (2), Andrea Lešková (2), Mojmír Majdiš (2), Juraj Masár (1), Daniela Matulová (2), Godzilla Mechagodzilla (47), Hagara Michal (+-2), Juraj Mitro (Sexta A:)), Michaela Mokcsayová (oktáva), Tomas Peitl (Sexta), Michal Petrucha (4 z 5), Pavol Rohár (sexta), jana sásková (septima), Lucia Simanová (Oktáva), Matus Stehlik (kvinta), Viktor Szabados (1.B), Dávid Štrbka (Oktáva), Martin Tarasovič (Sexta), Daniel Till (9), michaela vaskovicova (sexta), Michal Ziman (sexta)

Nezáväzná prihláška na LTT 2008

Meno*:
Priezvisko*:
Škola*:
Ročník*:
Telefón*:
Email*:
Adresa:
- ulica a číslo*:
- PSČ*:
- obec*:

Čo ti nesmie na tábore chýbať?
Ktoré semináre riešiš? KMS FKS KSP

* polia označené hviezdičkou sú povinné

 

úvod | zadania | poradie | vzoráky | debata | sústredenia | výlety