Letný Tábor Trojstenu 2009
 korešpondenčný matematický seminár  
kontakt.php

 


Pozvánka

na Letný Tábor Trojstenu LTT 2009


Chceš zažiť neopakovateľných 10 letných dní v nádhernej prírode, so super kamarátmi a s trochou matematiky, fyziky či informatiky? Chceš spojiť príjemné s užitočným? Tak neváhaj a prihlás sa na Letný Tábor Trojstenu 2009. Bude to nádherných 10 dní vo vynikajúcom kolektíve a so skvelým programom, aký nezažiješ nikde inde! Skvele sa zabavíš a pri tom sa aj niečo nové naučíš.

Čo to je?

LTT je letný tábor organizovaný združením Trojsten pre riešiteľov a priateľov korešpondenčných seminárov KMS, FKS a KSP. Okrem prednášok z oblasti matematiky, fyziky informatiky (cca 2 denne) tam zažiješ množstvo rozličných športových, strategických, matematických, nematematických, behacích, kreatívnych, pohodových a spoločenských hier vonku aj dnuká. Spoznáš veľa nových skvelých ľudí, zabavíš sa, trochu odreaguješ a niečo nové sa naučíš. Oravská lesná

Kde a kedy?

LTT 2009 sa uskutoční od 4. do 13. júla 2009 v Škole v prírode Oravská Lesná.

Za koľko?

Cena LTT je predbežne stanovená na 150 €, čo je asi 4500 Sk (ospravedlňujeme sa za pôvodne uvedenú chybnú cenu). Presne sa cena stanoví podľa počtu záujemcov a finančných možností Trojstenu. V tejto cene je zahrnutá strava (hoci aj 5-krát denne), pitný režim, spoločný autobus zo Žiliny do Oravskej Lesnej a späť, poistenie účastníkov a materiál na sústredenie.

Ak je cena jediná prekážka, ktorá Ti bráni v prihlásení sa na LTT (napríklad ak si zo sociálne slabšej rodiny a pod.), napíš nám na ltt~ksp~sk. Možno sa nám podarí znížiť Ti cenu LTT na akceptovateľnú úroveň, aby si si aj ty užil skvelý tábor.

Ako sa tam dostať?

Si študentom strednej školy, prípadne 9. ročníka ZŠ (resp. kvarta)? Tak vyplň formulár na tejto stránke. My ti potom dáme vedieť, či sme Ťa na tábor vybrali a pošleme Ti (poštou) definitívnu pozvánku ako aj ďalšie inštrukcie čo, kde, kedy a ako. Ak sa bojíš, že Ťa na tábor nevyberieme, tak sa neboj. Minulého roku sme vybrali všetkých záujemcov. V prípade veľmi veľkého počtu záujemcov o tábor budú uprednostení študenti nižších ročníkov.

Tešíme sa na Teba.

Zoznam doteraz prihlásených

počet prihlásených: 37
prihlásení: Michal Anderle (sexta), Zuzka Bogárová (Sexta), Dominik Csiba (Sexta), Andrea Dižová (sexta), Soňa Galovičová (1), Palo Guričan (sexta), Emil Haas (oktáva), Michal Hagara (3), Slávka Heželyová (sexta), Martina Hlavata (sexta), Natali Karásková (septima), Jakub Konecny (3), Andrej Kozák (2), Petra Kubincová (Sexta), Martin Kučera (Sexta), Nina Kuklišová (5.), Jozef Lami (1.), tuan anh le (2), Barbora Marečáková (Kvinta), Andrej Mariš (1), Juraj Masár (2), Daniela Matulová (3), Denisa Muthova (2), Tomáš Novella (Septima), Tomáš Peitl (3), Daniela Pellerová (kvarta), Mariana Phuong (sexta), Aďa Pločeková (sexta), Martin Porubsky (Sexta), Pavol Rohár (3), Mária Šormanová (Sexta), michaela vaskovicova (septima), Petra Vlachynská (kvinta), Andrej Vlček (kvinta), Michal Ziman (Septima), Uršuľa Žákovská (Kvinta), Augustin Žídek (1)
Prihlasovanie bolo zastavené, veď do LTT ostáva už len pár dní. Domov by vám mali prísť definitívne pozvánky.

 

úvod | zadania | poradie | vzoráky | debata | sústredenia | výlety