Letný Tábor Trojstenu
 korešpondenčný matematický seminár  
kontakt.php

 


Letné Tábory Trojstenu


Združenie Trojsten každoročne organizuje Letný Tábor Trojstenu (LTT) pre študentov stredných škôl (prípadne aj 9. ročník základnej školy resp. kvarta) zaujímajúcich sa o matematiku, fyziku či informatiku. Program tábora sa veľmi podobá programu na sústredení. Okrem prednášok z oblasti matematiky, fyziky a informatiky tam zažiješ množstvo rozličných športových, strategických, matematických, nematematických, behacích, kreatívnych, pohodových a spoločenských hier vonku aj dnuká. Spoznáš veľa nových skvelých ľudí, zabavíš sa, trochu odreaguješ a niečo nové sa naučíš.

Najbližšie LTT

LTT 2012
miesto: Inovce (pozvánka)
čas: 22. - 31. augusta 2012
vedúci: KMS: CD, Kozzy, Betka, Natali, Palo, Kubo FKS: Tinka, Kamila KSP: Luxusko, Mišo

účastníci: Dávid Barbora, Eduard Batmendijn, Klára Ficková, Jerguš Greššák, Filip Hanzely, Slavomír Hanzely, Matúš Hlaváčik, Ivona Hrivová, Dorota Jarošová, Andrea Ječmenová, Dušan Kavický, Barbora Klembarová, Roman Kluvanec, Adam Kňaze, Samuel Kočiščák, Michal Kopf, Katarína Krajčiová, Matej Králik, Mário Lipovský, Marián Longa, Zuzana Magyarová, Adam Mečiar, Martin Mores, Martin Murín, Silvia Nepšinská, Jaroslav Petrucha, Kristína Prešinská, Miroslav Psota, Michaela Santrová, Milan Smolík, Miroslav Stankovič, Samuel Sučík, Juraj Surovčík, Jakub Šafin, Samuel Tomašec, Michal Tóth, Richard Trembecký, Martin Vodička, Viktória Vozárová, Andrea Ženčuchová





Archív táborov

kliknutím na názov lokality sa dostanete na fotoarchív

LTT 2011

Ltt 2011 miesto: Lúčka-Potoky
čas: 13. - 23. augusta 2011
vedúci: KMS: Hago, Hanka, Jeffo, Kaja, Kubo FKS: Buggo, Bzdušo, Zuska KSP: Mišo, Tomáš

účastníci: Eduard Batmendijn, Karolína Šromeková, Ludmila Jankovichová, Mark Daniel, Alzbeta Kurdelova, Miroslav Psota, Andrea Ječmenová, Michaela Sandalova, Maroš Polovka, ivona Hrivová, Irena Bačinská, Julius Foltan, Filip Hanzely, Juraj Surovčík, Jaroslav Petrucha, Daniela Pellerova, Peter Hraška, Katarína Benešová, Michal Bock, Dušan Kavický, Samuel Cibulka, Martin Smolík, Milan Smolík, Michal Smolík, Pavol Guričan, Barbora Marečáková, Pavol Koprda, Barbora Klembarová, Barbora Halajová, Soňa Galovičová, Katarina Jasencakova, Daniela Fecková, Branislav Rabatin, Roman Hudec, Michal Kopf, Bui Thi Mai Phuong, Martina Hlavatá, Marek Šebo, Natalia Karaskova, Linda Sabatovičová,

LTT 2009

Rejdova Fotky

miesto: Oravská Lesná (pozvánka)
čas: 4. - 13. júla 2009
vedúci: KMS: Hanka, Kika, Kubo, Kubus FKS: Bzdušo, Marcel, Marek KSP: Katka, Mic, Ppershing

účastníci: Michal Anderle, Zuzka Bogárová, Dominik Csiba, Andrea Dižová, Soňa Galovičová, Palo Guričan, Emil Haas, Michal Hagara, Slávka Heželyová, Martina Hlavata, Natali Karásková, Jakub Konecny, Andrej Kozák, Petra Kubincová, Martin Kučera, Nina Kuklišová, Jozef Lami, tuan anh le, Barbora Marečáková, Andrej Mariš, Juraj Masár, Daniela Matulová, Denisa Muthova, Tomáš Novella, Tomáš Peitl, Daniela Pellerová, Mariana Phuong, Aďa Pločeková, Martin Porubsky, Pavol Rohár, Mária Šormanová, michaela vaskovicova, Petra Vlachynská, Andrej Vlček, Michal Ziman, Uršuľa Žákovská, Augustin Žídek

LTT 2008

Fotky

miesto: Lúčka-Potoky (pozvánka)
čas: 11. - 20. júla 2008
vedúci: KMS: Kubo Hrchnavy, Ondro Budac, Zuska Molnarova, Buggo FKS: Jano Smrek, Tomas Kulich, Marcel KSP: Ppershing, Hermi,

účastníci: PraChetit Jakub Konecny, <br> <br>, a"b a"b, Len(i)ka Bendova, Zuzka Bogárová, Alžbeta Bohiniková, Radomír Bosák, Dominik Csiba, Andrea Dižová, Lucia Ďurikovičová, Pavol Guričan, Samuel Hapák, Mária Hirgelová, Michal Hronský, Veronika Jankovicova, Jakub Jursa, Marika Kieferová, Andrej Kozák, Andrej Krejčír, Filip Kubina, Petra Kubincová, Nina Kuklišová, Tomáš Kuzma, Ivana Lauková, Andrea Lešková, Mojmír Majdiš, Juraj Masár, Daniela Matulová, Godzilla Mechagodzilla, Hagara Michal, Juraj Mitro, Michaela Mokcsayová, Tomas Peitl, Michal Petrucha, Pavol Rohár, jana sásková, Lucia Simanová, Matus Stehlik, Viktor Szabados, Dávid Štrbka, Martin Tarasovič, Daniel Till, michaela vaskovicova, Michal Ziman

LTT 2007

Rejdová miesto: Rejdová (pozvánka)
čas: 6. - 15. júla 2007
vedúci: KMS: FKS: KSP:

účastníci: Radomír Antl, Dana Babiarová, Katarína Baxová, Len(i)ka Bendová, Livia Biskupicova, Ján Bogár, Hanka Buchholcerová, Ivan Buštor, Zuzana Cocuľová, Kristína Čevorová, 5ko Dižo, Andrea Dižová, Martin Godány, monika gurska, Michal Hagara, Samuel Hapák, Pavol Harminc, Peter Herman, Judita Hodásová, Michal Hojčka, Kristína Jablonická, Jozef Jakubík, Katarína Juríková, Jakub Jursa, lucia kazimirova, Rastislav Kiseľ, Tomáš Kočiský, Jakub Konecny, Alena Košinárová, Filip Kubina, Nina Kuklišová, Tomáš Kuzma, Miroslav Liščinský, Martina Madarásová, Michal Maixner, lenka matejovičová, Ivana Megová, Lubomira Mieresova, Juraj Mitro, Michaela Mokcsayová, Dušan Nikházy, Diana Odrobináková, Juraj Pavlovič, Tomáš Peitl, Michal Petrucha, Viktor Popovič, Tomáš Rizman, Pavol Rohár, jana sásková, Lucia Simanová, Peter Smolárik, Kaťa Smolárová, Paula Stachová, Emília Szabadosová, Dávid Štrbka, Katarína Tureková, Judita Vancáková

LTT 2006

Oravska Lesna miesto: Látky Polianky (pozvánka)
čas: 7. - 16. júla 2006
vedúci: KMS: Peťo G., Škrečok FKS: Tomáš, Fajo KSP: Mic, Peťo G., Morgoth, Elfinka

účastníci: Dana Babiarová, Lenka Bendová, Ondřej Bílka, Vladimir Boza, Miroslav Brada, Ivan Buštor, Kristína Čevorová, Miroslav Fecko, Stanislav Fecko, Martin Godány, Pavol Harminc, Peter Herman, Martina Hojckova, Michal Hojčka, Ján Hreha, Ján Hreha, Kristína Jablonická, Jozef JAKUBÍK, Jakub Jursa, lucia kažimírová, Tomáš Kočiský, Alena Košinárová, Martin Králik, Filip Kubina, Nina Kuklišová, Alexandra Kuncová, Tomáš Kuzma, Zuzana Masárová, Zuzana Masárová, Lenka Matejovičová, Juraj Mitro, Juraj Mitro, Michaela Mokcsayová, Vladimír Novák, Zosia Oravcová, Zoša Oravcová, Michal Petrucha, Zuzka Petruchova, Martin Podolák, Viktor Popovič, Viktor Popovič, Tomáš Rizman, Tomáš Rizman, Branislav Roháľ, Michal Sudolský, Emília Szabadosová, Katarína Škrovinová, Katarína Tureková, Judita Vancáková, Ondrej Vlček, Ondrej Vlček, Danica Zajacová

LTT 2005

Oravska Lesna miesto: Oravská Lesná (pozvánka)
čas: 11. - 20. júla 2005
vedúci: KMS: lucy, buggo, miško, miťo, válečník, peťo; FKS: matúš, miška, baška, peťo, tomáš; KSP: meri, mišo

účastníci: Alena Bachratá, Miroslav Baláž, Jaroslav Bohmer, Miroslav Brada, Stanislav Buštor, Kristína Čevorová, Peter Dižo, Veronika Dvoranová, Stanislav Fecko, Martin Godány, Peter Herman, Michal Hojčka, Martina Hojčková, Martin Horanský, Ján Hreha, Peter Kóša, Martin Králik, Nina Kuklišová, Zuzana Labudová, Martina Lobotková, Veronika Macková, Simona Marková, Lenka Matejovičová, Zuzana Molnárová, Peter Nikodem, Michal Petrucha, Zuzana Petruchová, Marek Pivovarník, Eva Škrovinová, Katka Škrovinová, Nikola Špesová, Michal Takács, Katarína Tureková, Judita Vancáková, Danica Zajacová

 

úvod | zadania | poradie | vzoráky | debata | sústredenia | výlety