skms:riešitelia letného semestra 2001/2002
 korešpondenčný matematický seminár  
kontakt.php

 verzia pre tlač


   

 


meno e-mail
1 Emlia Absolonov absemily@yahoo.com
1 Martin Adamk 
3 Michal Adamec adamec@gjh.sk
2 Peter Augustn 
1 Veronika Bachrat 
2 Zuzana Batmendijnov batmendijnova@pobox.sk
1 Barbara Bittov kbsoft@psg.sk
1 Terzia Blahov 
2 Martina Blahutov klem@post.cz
1 Jozef Bodnr 
3 Martin Brehovsk breho@pobox.sk
2 Martin Brisuda 
2 Hana Budov habuda@post.sk
2 Michal Burger mike010sk@yahoo.com
1 Zuzana Burjanov zuzana.burjanova@gamca.sk
3 Pavol Cvik cvik@gjh.sk
1 Jana Dadov dadova@gjh.sk
4 Jakub Daubner kubo@gvoza.sk
2 Michal urk misco@post.sk
1 Michal uri mamlas@gmx.net
4 Peter Dzurjanin happy@exeit.sk
4 Daniela Forekov dankaf@hotmail.com
4 Bronislava Gajdov bianka@europe.com
1 Miriam Gomboov mairim@pobox.sk
1 Ivana Hlavat hlavata@gjh.sk
3 Vladimr Ho stroomik@seznam.cz
1 Barbora Horeck BarboraH@zoznam.sk
1 Alexandra Horvthov horvatha9@hotmail.com
1 Miroslava Hrubcov mirecka@pobox.sk
1 Miroslav Jago vrsatec@atlas.cz
2 Marek Januka 
1 Katarna Jankechov jenki@gjgt.sk
2 Magalna Jaicov 
1 Michal Kesely kesy@email.cz
1 Marek Kika 0kicka@gmet.sk
2 Juraj Kirchheim j.oqo@web.de
1 Zora Klinckov zora6@post.sk
2 Iveta Kotmanov blazonkoa@inmail.sk
1 Martin Kov 
4 Stanislav Kovalin sorbo@centrum.sk
1 Lenka Kovalinov lenkatilka@centrum.sk
3 uba Kriv kriva@gjh.sk
1 Mia Kriv missaa@pobox.sk
2 Katarna Kvakov kvasnakova0e@gk2-po.sk
2 Michal Kvetan 
2 Tom Labuda tomino@gamca.sk
1 Zuzana Labudov Labudova@gamca.sk
2 Rastislav Lenhardt lenhardt@gamesweb.sk
2 Tom Mnik tomman@bb.telecom.sk
1 Zuzana Masrov zuzzina@pobox.sk
2 Peter Matk mpeto@inmail.sk
4 Jn Mazk mazak@gympos.sk
4 Michal Miku mikus@gjh.sk
2 Andrea Nogeov viorika@post.sk
4 Kamil Paulny pauliny@gympos.sk
1 ubica Peprnkov 
1 Eva Pekov peva@frcatel.fri.utc.sk
2 Vlasta Poliakov vlasta20@post.sk
2 Darina Polovkov dada_polovkova@hotmail.com
2 Michal Potoek TuLy@stonline.sk
2 Zuzana Potokov zuzka.po@pobox.sk
2 Juraj Prievalsk juki@atlas.sk
3 Lenka Prokopov lenulienka@pobox.sk
3 Michal Rjako michal@gyvv.sk
1 Viktor Segeda vikisegeda@yahoo.com
1 Stana Sojkov stankas@nextra.sk
3 Monika Sptayov moncsa22@yahoo.com
1 Richard Strapko ikirs@email.cz
2 Lucia Strapkov shananala@email.cz
2 Dominika imjakov 
3 Barbara kandkov baska_skandikova@stonline.sk
2 Martin korupa majoskorec@nextra.sk
2 Miroslav tolc mirec@gymparnr.sk
3 Juraj Tekel gopher@euromail.sk
4 Marek Tesa 6+1@post.sk
1 Andrea Tinajov tinajka@post.sk
4 Erika Trojkov erika@gvoza.sk
2 Tom Va tvana@post.sk
1 Anik Varga vnikocska@freemail.hu
3 Martin Vavrovi hamstik@gymparnr.sk
2 Karol Vgs vegsok@gympos.sk
3 Juraj Vozrik 
3 Marek Vrbel pert@gymparnr.sk
1 Dana Vyinkrov danuska@gamca.sk

 

úvod | zadania | poradie | vzoráky | debata | sústredenia | výlety | zajo & miro