sústredenia
 korešpondenčný matematický seminár  
kontakt.php

 verzia pre tlač


   

 


ARCHÍV

kliknutím na názov lokality sa dostanete na fotoarchív
umiestnením myši nad meno účastníka/vedúceho sa na mapke ukáže, odkiaľ je

zimná časť 2016/2017

ALFA: 5. 2. - 12. 2. 2017 Huty
vedúci: adam, betka, Čeky, Dominik, Ivka, KiKuShQuA, Miro, mojo, Slavo, Vodka
účastníci: Lukáš Baláž, Barbora Barančíková, Nina Benková, Tánička Bielaková, Natalia Calvo, Jana Černíková, Tomáš Ganz, Veronika Ganzová, Andrej Genčur, Michal Horanský, Alex Chudíc, Alžbeta Jurečeková, Róberta Juríková, Miroslav Macko, Daniel Magula, Tatiana Matejková, Kornélia Nemcová, Anežka Pajunková, Karolína Pisoňová, Jasmína Portašiková, Karol Rudolf Pozsonyi, Matej Priesol, Tereza Prokopová, Erik Řehulka, Martin Starovič, Gabriela Šavelová, Michal Vranovský, Michaela Ždímalová
BETA: 29. 1. - 5. 2. 2017 Huty
vedúci: aňa, cédéčko, Janko, Jožo, miki, mišo, Murko, Pedro, veronika, Zajo
účastníci: Dominik Adam, Viktória Brezinová, Jozef Číž, Michaela Dlugošová, Jonáš Dujava, Mária Ďuračková, Kristína Galíková, Štefánia Glevitzká, Bohdan Jóža, Pavol Klein, Samuel Krajči, Lucia Krajčoviechová, Monika Machalová, Alan Marko, Dávid Mišiak, Matej Moško, Michal Mráz, Radek Olšák, Lucia Ondovčíková, Šimon Pajger, Jakub Parada, Jaroslav Paška, Jakub Poljovka, Marián Poturnay, Jakub Pravda, Tomáš Sásik, Katarína Studeničová, Martin Števko, Martina Šuchová, Ákos Záhorský, Matúš Zubčák

letná časť 2015/2016

OBE: 4. 6. - 11. 6. 2016 Vyšná Slaná
vedúci: adam, Dominik, hiphop, Jožo, KiKuShQuA, Miro, mišo, mojo, Vodka, Zajo
účastníci: Dominik Adam, Juro Bodík, Viktória Brezinová, Jozef Číž, Michaela Dlugošová, Mária Ďuračková, Jozef Fülöp, Štefánia Glevitzká, Slavomír Hanzely, Bohdan Jóža, Pavol Kebis, Pavol Klein, Daniel Kopf, Samuel Krajči, Lucia Krajčoviechová, Sára Kuťková, Monika Machalová, Hana Mertanová, Dávid Mišiak, Michal Molnár, Matej Moško, Michal Mráz, Marek Murin, Peter Onduš, Richard Oravkin, Jakub Parada, Matej Parada, Karolína Pisoňová, Marián Poljak, Jakub Poljovka, Marián Poturnay, Tereza Prokopová, Peter Ralbovský, Tomáš Sásik, Samuel Sládek, Michal Staník, Katarína Studeničová, Martin Števko, Martina Šuchová, Tomáš Švihorík, Andrea Tóthová, Tobiáš Winczer, Ákos Záhorský

zimná časť 2015/2016

ALFA: 7. 2. - 14. 2. 2016 Juskova Voľa
vedúci: adam, aňa, Dominik, Ke3n, kozzy, ľudka, miki, Miro
účastníci: Nina Benková, Jonáš Dujava, Mária Ďuračková, Viola Feketeová, Michal Findra, Kristína Galíková, Štefánia Glevitzká, Michal Hečko, Sandra Holčíková, Bohdan Jóža, Pavol Kebis, Pavol Klein, Pavol Kollár, Dávid Lacko, Monika Machalová, Dávid Mišiak, Michal Molnár, Matej Moško, Michal Mráz, Lucia Ondovčíková, Richard Oravkin, Dávid Pieš, Marián Poturnay, Katarína Studeničová, Tobiáš Winczer
BETA: 31. 1. - 7. 2. 2016 Juskova Voľa
vedúci: cvrki, hiphop, Jožo, Kajo, KiKuShQuA, mišo, mojo, Vodka, Zajo
účastníci: Juro Bodík, Géza Csenger, Michaela Dlugošová, Pavol Drotár, Jakub Genči, Slavomír Hanzely, Tomáš Janeta, Lenka Kopfová, Filip Kulla, Jakub Mach, Katarína Marčeková, Michaela Marčeková, Juraj Mičko, Samuel Molčan, Marek Murin, Šimon Pajger, Daniel Pišťák, Jakub Poljovka, Michal Porubsky, Peter Ralbovský, Tomáš Sásik, Michal Sládeček, Samuel Sládek, Paulína Smolárová, Peter Súkeník, Martina Šuchová, Tomáš Švihorík, Ákos Záhorský, Matěj Žídek

letná časť 2014/2015

OBE: 6. 6. - 13. 6. 2015 Tatranská Lesná
vedúci: betka, cvrki, hiphop, jefo, Jožo, Kajo, Ke3n, lindtka, Luxusko, Miro, veronika, Vodka
účastníci: Natália Bajnoková, Eduard Batmendijn, Pavol Belan, Juro Bodík, Michaela Dlugošová, Pavol Drotár, Zoltán Hanesz, Slavomír Hanzely, Marek Homola, Nina Hronkovičová, Peter Ivan, Peter Komzala, Matěj Konečný, Daniel Kopf, Matej Králik, Sára Kuťková, Katarína Marčeková, Juraj Mičko, Kristína Mišlanová, Samuel Molčan, Marek Murin, Silvia Nepšinská, Daniel Onduš, Peter Onduš, Šimon Pajger, Michal Pándy, Matej Parada, Daniel Pišťák, Jakub Poljovka, Kristína Prešinská, Natália Remperová, Tomáš Sásik, Žaneta Semanišinová, Paulína Smolárová, Peter Súkeník, Jarmila Šimková, Martina Šuchová, Radovan Švarc, Tomáš Švihorík, Ákos Záhorský

zimná časť 2014/2015

ALFA: 8. 2. - 15. 2. 2015 Huty
vedúci: aňa, cvrki, hago, Ivka, lindtka, Luxusko, Miro, mojo, veronika
účastníci: Natália Bajnoková, Katarína Barteková, Dagmar Bošková, Michaela Dlugošová, Pavol Drotár, Zoltán Hanesz, Marek Homola, Marek Horanský, Peter Ivan, Peter Komzala, Jakub Krett, Sára Kuťková, Jozef Lipták, Alan Marko, Juraj Mičko, Peter Onduš, Šimon Pajger, Matej Parada, Jakub Poljovka, Karol Rudolf Pozsonyi, Natália Remperová, Svetlana Sučíková, Jarmila Šimková, Natália Tóthová, Terézia Zajacová, Dorota Žídková
BETA: 1. 2. - 8. 2. 2015 Huty
vedúci: betka, hiphop, Jožo, Ke3n, ľudka, miki, viktor, Vodka
účastníci: Juro Bodík, Ondřej Darmovzal, František Dráček, Zuzana Frankovská, Slavomír Hanzely, Dominik Hollý, Kristína Horňáková, Nina Hronkovičová, Matej Choma, Ladislav Kašša, Roman Kluvanec, Matěj Konečný, Daniel Kopf, Andrej Korman, Barbora Krajmerová, Adam Král, Matej Králik, Martina Kudelčíková, Ján Kurimský, Katarína Marčeková, Marek Murin, Silvia Nepšinská, Peter Pavel Arthur Petráš, Daniel Pišťák, Michal Porubsky, Kristína Prešinská, Michaela Santrová, Peter Súkeník, Zuzana Svobodová, Radovan Švarc, Tereza Trenčanská, Matěj Žídek

letná časť 2013/2014

OBE: 7. 6. - 15. 6. 2014 Lom nad Rimavicou
vedúci: Barča, betka, cédéčko, foxie, hiphop, jefo, Ke3n, mišo, mojo, veronika, Vodka
účastníci: Eduard Batmendijn, Ivan Bednárik, Juro Bodík, Jakub Dargaj, František Dráček, Pavol Drotár, Jakub Genči, Lucia Halamová, Zoltán Hanesz, Slavomír Hanzely, Dominik Hollý, Nina Hronkovičová, Matúš Kaintz, Daniel Kopf, Andrej Korman, Katarína Krajčiová, Adam Král, Matej Králik, Filip Kulla, Mário Lipovský, Juraj Mičko, Kristína Mišlanová, Samuel Molčan, Marek Murin, Silvia Nepšinská, Daniel Onduš, Michal Pándy, Daniel Pišťák, Michal Porubsky, Kristína Prešinská, Miroslav Psota, Marko Puza, Michaela Santrová, Žaneta Semanišinová, Miroslav Stankovič, Peter Súkeník, Ľudmila Šimková, Radovan Švarc, Andrea Tóthová, Simona Veselá

zimná časť 2013/2014

ALFA: 8. 2. - 15. 2. 2014 Dobrá Voda
vedúci: Barča, cédéčko, cvrki, hago, hiphop, lietadlo, lindtka, mišo
účastníci: Zdenko Čepan, Peter Eller, Jakub Genči, Lucia Halamová, Matej Choma, Jakub Jambrich, Ladislav Kašša, Adam Kňaze, Barbora Krajmerová, Adam Král, Martina Kudelčíková, Filip Kulla, Matej Martinka, Silvia Nepšinská, Linh Nguyen, Eduard Oravkin, Martina Orosová, Adela Polačková, Kristína Prešinská, Michal Rebro, Michal Safko, Michaela Santrová, Matúš Zeman, Matěj Žídek
BETA: 1. 2. - 8. 2. 2014 Dobrá Voda
vedúci: Baša, beren, Kajo, kata, Ke3n, marek, miki, mojo, viktor, Vodka
účastníci: Irena Bačinská, Eduard Batmendijn, Juro Bodík, František Dráček, Zuzana Frankovská, Juraj Halabrin, Slavomír Hanzely, Dominik Hollý, Samuel Horváth, Ivona Hrivová, Nina Hronkovičová, Barbora Chabanová, Daniel Kopf, Matej Králik, Zhen Ning Dávid Liu, Zuzana Magyarová, Kristína Mišlanová, Samuel Molčan, Marek Murin, Martin Murin, Daniel Onduš, Matúš Pavlus, Peter Pavel Arthur Petráš, Daniel Pišťák, Miroslav Psota, Peter Ralbovský, Žaneta Semanišinová, Marek Sklenka, Michal Sládeček, Katarína Sučíková, Peter Súkeník, Jakub Svoboda, Ľudmila Šimková, Radovan Švarc, Bui Truc Lam

letná časť 2012/2013

ALFA: 15. 6. - 22. 6. 2013 Lazy pod Makytou
vedúci: Baša, beren, cédéčko, kozzy, lietadlo, marek, Sopo, viktor
účastníci: Juro Bodík, Nina Fabšíková, Ema Mária Gazdíková, Juraj Halabrin, Slavomír Hanzely, Dominik Hollý, Nina Hronkovičová, Barbora Chabanová, Matej Choma, Ladislav Kašša, Marián Konček, Daniel Kopf, Barbora Krajmerová, Martina Kudelčíková, Filip Kulla, Ján Kurimský, Henrieta Micheľová, Kristína Mišlanová, Samuel Molčan, Marek Murin, Daniel Onduš, Eduard Oravkin, Matúš Pavlus, Marcel Pecko, Peter Pavel Arthur Petráš, Žaneta Semanišinová, Michal Sládeček, Katarína Sučíková, Peter Súkeník, Emanuel Tesař, Matěj Žídek
BETA: 8. 6. - 15. 6. 2013 Lazy pod Makytou
vedúci: betka, cvrki, hago, kubo, lindtka, miki, mišo, mojo
účastníci: Irena Bačinská, Eduard Batmendijn, Ondrej Bohdal, Michal Buráň, Mark Daniel, Jakub Dargaj, Filip Hanzely, Matúš Hlaváčik, Ivona Hrivová, Michal Korbela, Marta Kossaczká, Marek Koščo, Katarína Krajčiová, Hana Krakovská, Matej Králik, Zhen Ning Dávid Liu, Vladimír Macko, Lucia Magurová, Zuzana Magyarová, Katarína Marčeková, Adrián Pieš, Filip Pokrývka, Miroslav Psota, Marko Puza, Michaela Santrová, Miroslav Stankovič, Josef Svoboda, Erik Szalay, Jakub Šafin, Ľudmila Šimková, Štěpán Šimsa, Radovan Švarc, Samuel Tomašec, Richard Trembecký, Bui Truc Lam, Martin Vodička

zimná časť 2012/2013

ALFA: 9. 2. - 16. 2. 2013 pod Sitnom
vedúci: Baša, beren, betka, hago, jefo, lietadlo, lindtka, mišo, mojo
účastníci: Miroslav Adamove, Dávid Barbora, Eva Branišová, Petra Ďuratná, Nina Fabšíková, Slavomír Hanzely, Nina Hronkovičová, Barbora Chabanová, Ladislav Kašša, Jakub Kojda, Daniel Kopf, Marek Koščo, Matej Králik, Martina Kudelčíková, Filip Kulla, Ján Kurimský, Patrik Lenárt, Katarína Marčeková, Henrieta Micheľová, Marek Murin, Martin Murin, Eduard Oravkin, Matúš Pavlus, Marcel Pecko, Peter Pavel Arthur Petráš, Adrián Pieš, Branislav Pilňan, Ján Štefkovič, Emanuel Tesař, Lucia Tódová, Matěj Žídek
BETA: 2. 2. - 9. 2. 2013 pod Sitnom
vedúci: aďka, cédéčko, cvrki, edo, kata, kozzy, marek, miki, murko
účastníci: Irena Bačinská, Eduard Batmendijn, Katarína Benešová, Michal Buráň, Mark Daniel, František Dráček, Mária Halamová, Filip Hanzely, Samuel Horváth, Ivona Hrivová, Adam Kňaze, Marta Kossaczká, Barbora Kováčová, Katarína Krajčiová, Alžbeta Kurdelová, Denisa Lampášová, Zhen Ning Dávid Liu, Vladimír Macko, Zuzana Magyarová, Tatiana Matejovičová, Adam Mečiar, Martin Mores, Silvia Nepšinská, Kristína Prešinská, Matej Prívozník, Miroslav Psota, Marko Puza, Michaela Santrová, Miroslav Stankovič, Samuel Sučík, Josef Svoboda, Jakub Šafin, Ľudmila Šimková, Štěpán Šimsa, Samuel Tomašec, Martin Vodička

letná časť 2011/2012

ALFA: 16. 6. - 23. 6. 2012 Trusalová
vedúci: aďa, foxie, hago, kozzy, kubo, marek, mojo, vero
účastníci: Matúš Bafrnec, Dávid Barbora, Ondrej Bohdal, Jakub Dargaj, František Dráček, Marián Ivanov, Roman Kluvanec, Adam Kňaze, Mária Kováčová, Matej Králik, Mária Kurimská, Gabriela Labjaková, Marián Longa, Pavel Madaj, Katarína Marčeková, Adam Mečiar, Jaromír Mikulec, Martin Mores, Martin Murin, Silvia Nepšinská, Stela Pavlíková, Kristína Prešinská, Peter Ralbovský, Michaela Santrová, Valentína Straková, Patricia Svitková, Martin Štěpánek, Elisabeth Vajner, Jan Žárský, Andrea Ženčuchová
BETA: 9. 6. - 16. 6. 2012 Trusalová
vedúci: cédéčko, cvrki, edo, hago, jefo, lindtka, mary, matúš
účastníci: Irena Bačinská, Klára Ficková, Soňa Galovičová, Jerguš Greššák, Barbora Halajová, Filip Hanzely, Matúš Hlaváčik, Samuel Horváth, Ivona Hrivová, Šimon Jurina, Michal Kobák, Michal Kopf, Pavol Koprda, Michal Korbela, Marta Kossaczká, Katarína Krajčiová, Dung Le Anh, Zhen Ning Dávid Liu, Viktor Lukáček, Vladimír Macko, Lucia Magurová, Barbora Marečáková, Filip Pokrývka, Matej Prívozník, Miroslav Psota, Marko Puza, Denisa Semanišinová, Milan Smolík, Miroslav Stankovič, Samuel Sučík, Josef Svoboda, Michal Tóth, Richard Trembecký, Bui Truc Lam, Martin Vodička, Augustin Žídek

zimná časť 2011/2012

ALFA: 5. 2. - 12. 2. 2012 Huty
vedúci: betka, hago, jefo, kozzy, kubo, marek, mary, petržlen, zuska
účastníci: Eduard Batmendijn, Michaela Bieliková, Mark Daniel, Mária Halamová, Samuel Horváth, Lukáš Ivan, Adam Kňaze, Matej Králik, Jaromír Mikulec, Martin Mores, Martin Murin, Silvia Nepšinská, Maximilián Palko, Daniela Pellerová, Kristína Prešinská, Marko Puza, Daniel Rizman, Martin Santer, Michaela Santrová, Valentína Straková, Patricia Svitková, Karolína Šromeková, Júlia Šteňová, Martin Štěpánek, Samuel Tomašec, Andrej Tóth, Bui Truc Lam, Elisabeth Vajner, Jan Žárský
BETA: 29. 1. - 5. 2. 2012 Huty
vedúci: cédéčko, cvrki, edo, filip, foxie, lindtka, matúš, mojo, ondro
účastníci: Michaela Belanová, Katarína Benešová, Kristína Faguľová, Soňa Galovičová, Barbora Halajová, Filip Hanzely, Ivona Hrivová, Katarína Jasenčáková, Andrea Ječmenová, Šimon Jurina, Michal Kopf, Pavol Koprda, Michal Korbela, Marta Kossaczká, Hana Krakovská, Dung Le Anh, Zhen Ning Dávid Liu, Viktor Lukáček, Zuzana Magyarová, Barbora Marečáková, Tatiana Matejovičová, Karolína Mojžišová, Jaroslav Petrucha, Filip Pokrývka, Matej Prívozník, Miroslav Psota, Miroslav Stankovič, Samuel Sučík, Juraj Surovčík, Josef Svoboda, Ľudmila Šimková, Štěpán Šimsa, Martin Töpfer, Michal Tóth, Martin Vodička, Augustin Žídek

letná časť 2010/2011

ALFA: 11. 6. - 18. 6. 2011 Detvianska Huta
vedúci: fofo, foxie, kika, kubman, laco, paľo, tina, vero
účastníci: Mark Daniel, Monika Franková, Jaroslav Hofierka, Samuel Horváth, Ivona Hrivová, Dominika Iždinská, Ľudmila Jankovichová, Andrea Ječmenová, Šimon Jurina, Michal Korbela, Barbora Kováčová, Hana Krakovská, Mário Lipovský, Lucia Magurová, Zuzana Magyarová, Jakub Melo, Karolína Mojžišová, Ján Ondráš, Marián Országh, Roman Pivovarník, Filip Pokrývka, Matej Prívozník, Miroslav Psota, Martin Smolík, Michaela Šandalová, Ľudmila Šimková, Karolína Šromeková
BETA: 4. 6. - 11. 6. 2011 Detvianska Huta
vedúci: bebe, edo, hago, hanka, jefo, kubo, mojo, petržlen
účastníci: Tomáš Babej, Peter Barančok, Michaela Belanová, Dominik Csiba, Katarína Duníková, Kristína Faguľová, Askar Gafurov, Pavol Guričan, Barbora Halajová, Filip Hanzely, Martina Hlavatá, Marián Horňák, Ján Hozza, Katarína Jasenčáková, Natália Karásková, Barbora Klembarová, Michal Kopf, Pavol Koprda, Marta Kossaczká, Ondrej Kováč, Andrej Kozák, Barbora Marečáková, Daniela Pellerová, Jaroslav Petrucha, Bui Thi Mai Phuong, Linda Sabatovičová, Jakub Santer, Miroslav Stankovič, Matúš Stehlík, Juraj Surovčík, Viktor Szabados, Marek Šebo, Michal Tóth, Martin Vodička, Lukáš Zavřel, Augustin Žídek

zimná časť 2010/2011

ALFA: 6. 2. - 13. 2. 2011 Dobrá Voda
vedúci: aďa, foxie, ika, kika, kubman, mojo, myrec, ondro
účastníci: Samuel Cibulka, Jerguš Greššák, Jaroslav Hofierka, Peter Hojnoš, Ivona Hrivová, Zuzana Hromcová, Andrea Ječmenová, Michal Korbela, Barbora Kováčová, Hana Krakovská, Alžbeta Kurdelová, Mário Lipovský, Nina Lúčna, Zuzana Magyarová, Jakub Melo, Šimon Midlik, Peter Mikuš, Karolína Mojžišová, Jakub Páleník, Roman Pivovarník, Filip Pokrývka, Maroš Polovka, Matej Prívozník, Miroslav Psota, Martin Santer, Miroslav Stankovič, Michaela Šandalová, Karolína Šromeková, Dominik Teiml, Natália Tokárová, Alexandra Žilková
BETA: 30. 1. - 6. 2. 2011 Dobrá Voda
vedúci: beren, cvrki, edo, filip, hago, hanka, jefo, kubo, petržlen
účastníci: Katarína Benešová, Dominik Csiba, Katarína Duníková, Štefan Faršang, Soňa Galovičová, Pavol Guričan, Barbora Halajová, Filip Hanzely, Mária Hirgelová, Matúš Hlaváčik, Martina Hlavatá, Katarína Jasenčáková, Natália Karásková, Barbora Klembarová, Miroslav Koblížek, Kristína Komanová, Michal Kopf, Pavol Koprda, Marta Kossaczká, Ondrej Kováč, Andrej Kozák, Tomáš Kubelka, Tomáš Langer, Vladimír Macko, Barbora Marečáková, Daniela Pellerová, Jaroslav Petrucha, Branislav Rabatin, Jakub Santer, Viktor Szabados, Štěpán Šimsa, Martin Töpfer, Michal Tóth, Martin Vodička, Lukáš Zavřel, Augustin Žídek

letná časť 2009/2010

ALFA: 13. 6. - 20. 6. 2010 Chmeľová (stránka sústredenia)
vedúci: bus, hanka, janka, kubman, miki, myrec, peťo, zuska
účastníci: Katarína Benešová, Michal Bock, Samuel Cibulka, Michal Červeňák, Monika Daniláková, Klára Ficková, Askar Gafurov, Vladan Glončák, Filip Hanzely, Michal Hledík, Matúš Horváth, Dušan Kavický, Katarína Kmeťová, Marián Kupčulák, Alžbeta Kurdelová, Miloš Kútny, Vladimír Macko, Lucia Magurová, Barbora Marečáková, Jakub Páleník, Jaroslav Petrucha, Samuel Puček, Branislav Rabatin, Ján Siviček, Michal Smolík, Milan Smolík, Juraj Surovčík, Jakub Šafin, Anna Tunová, Petra Vlachynská
BETA: 5. 6. - 12. 6. 2010 Chmeľová
vedúci: ajka, bebe, edo, foto, igor, jefo, ondráč, petržlen, tina
účastníci: Martin Bachratý, Peter Barančok, Zuzana Baxová, Michaela Belanová, Ján Bogár, Dominik Csiba, Peter Dupej, Kristína Faguľová, Michaela Floriánová, Soňa Galovičová, Pavol Guričan, Michal Hagara, Matej Hamaš, Martina Hlavatá, Marián Horňák, Katarína Jasenčáková, Natália Karásková, Barbora Klembarová, Kristína Komanová, Jakub Konečný, Michal Kopf, Marta Kossaczká, Pavol Kossaczký, Ondrej Kováč, Andrej Kozák, Tomáš Langer, Adam Midlik, Daniela Pellerová, Mariana Phuong, Emília Rigdová, Linda Sabatovičová, Jakub Santer, Viktor Szabados, Michal Tóth, Martin Vodička, Augustin Žídek

zimná časť 2009/2010

ALFA: 7. 2. - 14. 2. 2010 Rejdová
vedúci: ajka, bebe, filip, fofo, ika, jefo, katka, kubman
účastníci: Katarína Benešová, Kristína Bliznakovová, Samuel Cibulka, Filip Hanzely, Ivana Heželyová, Michal Hledík, Zuzana Holíková, Lucia Jamrichová, Kristína Komanová, Ján Michael Kormaník, Milada Kováčová, Matej Krajčovič, Michal Krajčovič, Vladimír Macko, Tomáš Majdán, Veronika Melošová, Lucia Mészárošová, Jakub Páleník, Daniela Pellerová, Jaroslav Petrucha, Andrea Pločeková, Branislav Rabatin, Martin Smolík, Michal Smolík, Milan Smolík, Juraj Surovčík, Jakub Šafin, Lukáš Šteis, Ján Šubjak, Petra Vlachynská, Martin Vodička, Barbora Winczerová
BETA: 31. 1. - 7. 2. 2010 Rejdová
vedúci: beren, edo, hanka, katka, ondráč, ondro, petržlen, škrečok
účastníci: Ladislav Bačo, Martin Bachratý, Zuzana Baxová, Michaela Belanová, Ján Bogár, Zuzana Bogárová, Dominik Csiba, Kristína Faguľová, Štefan Faršang, Soňa Galovičová, Pavol Guričan, Michal Hagara, Barbora Halajová, Martina Hlavatá, Marián Horňák, Katarína Jasenčáková, Natália Karásková, Barbora Klembarová, Katarína Kmeťová, Michal Kopf, Pavol Koprda, Peter Kosec, Marta Kossaczká, Pavol Kossaczký, Ondrej Kováč, Andrej Kozák, Marek Kukan, Tomáš Langer, Barbora Marečáková, Mariana Phuong, Jakub Santer, Viktor Szabados, Michal Tóth, Matej Večerík, Andrej Vlček, Augustin Žídek

letná časť 2008/2009

ALFA: 14. 6. - 21. 6. 2009 Lom nad Rimavicou
vedúci: feráč, filip, ika, kika, kubus, rasťo, stanka, zuzu
účastníci: Michal Anderle, Zuzana Baxová, Michaela Belanová, Samuel Beznák, Lucia Bohiniková, Peter Dupej, Jozef Džama, Kristína Faguľová, Barbora Halajová, Alena Harlenderová, Marián Horňák, Ján Jakubík, Katarína Jasenčáková, Barbora Klembarová, Katarína Kmeťová, Michal Kopf, Pavol Koprda, Jozef Lami, Katarína Lešková, Barbora Marečáková, Andrej Mariš, Daniela Nováková, Juraj Polách, Adriana Santrová, Daniela Víťazková, Andrej Vlček, Uršuľa Žákovská, Augustin Žídek
BETA: 7. 6. - 14. 6. 2009 Lom nad Rimavicou (dejové tajomstvo)
vedúci: buggo, bus, kaja, katka, kubman, lenka, lucka, myrec, ondro
účastníci: Martin Bachratý, Zuzana Bogárová, Dominik Csiba, Peter Csiba, Andrea Dižová, Eduard Eiben, Štefan Faršang, Viktor Gregor, Pavol Guričan, Michal Hagara, Michal Hajdin, Michal Hojčka, Ján Hozza, Natália Karásková, Jakub Konečný, Igor Kossaczký, Pavol Kossaczký, Ondrej Kováč, Andrej Kozák, Petra Kubincová, Marek Kukan, Nina Kuklišová, Juraj Masár, Adam Midlik, Denisa Múthová, Tomáš Pavlík, Tomáš Peitl, Mariana Phuong, Linda Sabatovičová, Jakub Santer, Viktor Szabados, Mária Šormanová, Kamila Štyráková, Josef Tkadlec, Jakub Töpfer, Matej Večerík

zimná časť 2008/2009

ALFA: 8. 2. - 15. 2. 2009 Patrovec
vedúci: ika, janko, jefo, katka, katka, kika, kubman, škrečok
účastníci: Michal Anderle, Zuzana Baxová, Michaela Belanová, Monika Daniláková, Peter Dupej, Kristína Faguľová, Štefan Faršang, Soňa Galovičová, Barbora Halajová, Slávka Heželyová, Mária Hirgelová, Marián Horňák, Katarína Jasenčáková, František Kajánek, Barbora Klembarová, Katarína Kmeťová, Michal Kopf, Pavol Koprda, Peter Kosec, Petra Kubincová, Tomáš Langer, Lívia Leššová, Barbora Marečáková, Lukáš Matuška, Hana Mojžišová, Linda Sabatovičová, Patrik Švančara, Michal Tóth, Petra Vlachynská, Andrej Vlček, Augustin Žídek
BETA: 1. 2. - 8. 2. 2009 Patrovec
vedúci: aďa, ajka, buggo, bus, foto, katka, lucka, myrec, ondráč
účastníci: Ladislav Bačo, Martin Bachratý, Kristína Batmendijnová, Lenka Bendová, Alžbeta Bohiniková, Radomír Bosák, Dominik Csiba, Peter Csiba, Andrea Dižová, Viktor Gregor, Pavol Guričan, Emil Haas, Michal Hagara, Katarína Hajdinová, Martina Hlavatá, Michal Hojčka, Jakub Jursa, Natália Karásková, Mária Kieferová, Jakub Konečný, Igor Kossaczký, Jakub Kováč, Andrej Kozák, Marek Kukan, Anh Le Tuan, Mojmír Majdiš, Adam Midlik, David Mužík, Juraj Páleník, Michal Spišiak, Viktor Szabados, Kamila Štyráková, Josef Tkadlec, Jakub Uhrík, Martin Ukrop, Matej Večerík

letná časť 2007/2008

ALFA: 14. 6. - 21. 6. 2008 Teplý Vrch
vedúci: ajka, bebe, hanka, kaja, kubman, mišáč, rasťo, zuzu
účastníci: Štefan Benčík, Zuzana Bogárová, Alžbeta Bohiniková, Marek Buchman, Dominik Csiba, Andrea Dižová, Anna Dresslerová, Lucia Ďurikovičová, Viktor Gregor, Pavol Guričan, Katarína Hajdinová, Slávka Heželyová, Martina Hlavatá, Dávid Hvizdoš, Ján Jakubík, Matej Ječmen, Ondrej Kováč, Andrej Kozák, Andrej Krejčír, Petra Kubincová, Mária Kubinová, Anh Le Tuan, Juraj Masár, Peter Milošovič, Denisa Múthová, Jana Oravcová, Linda Sabatovičová, Jakub Santer, Matúš Stehlík, Viktor Szabados, Mária Šormanová, Matej Večerík
BETA: 7. 6. - 14. 6. 2008 Teplý Vrch (fotky od Mariky)
vedúci: katka, katka, kika, miki, miťo, ondro, tina, zuzka
účastníci: Ladislav Bačo, Martin Bachratý, Miroslav Baláž, Jana Baranová, Ján Bogár, Radomír Bosák, Zuzana Cocuľová, Peter Csiba, Michal Hagara, Michal Hajdin, Michal Hojčka, Jakub Jursa, Natália Karásková, Mária Kieferová, Tomáš Kocák, Zuzana Komárková, Jakub Konečný, Igor Kossaczký, Tomáš Kuzma, Miroslav Liščinský, Miroslav Majerčík, Adam Midlik, Tomáš Peitl, Martin Polačko, Viktor Popovič, Samuel Říha, Tomáš Rizman, Lucia Simanová, Filip Sládek, Adriána Szilágyiová, Hana Šormová, Kamila Štyráková, Josef Tkadlec, Jakub Töpfer, Jakub Uhrík, Michal Ziman

zimná časť 2007/2008

ALFA: 10. 2. - 17. 2. 2008 Dobrá Voda (fotky od Ajky, Lucy a Miťa)
vedúci: ajka, hanka, kaja, kubman, lucy, miťo, ondro, škrečok, tina
účastníci: Jana Baranová, Štefan Benčík, Zuzana Bogárová, Alžbeta Bohiniková, Marek Buchman, Dominik Csiba, Andrea Dižová, Michaela Floriánová, Andrea Görcsösová, Viktor Gregor, Pavol Guričan, Katarína Hajdinová, Ján Jakubík, Matej Ječmen, Marta Kořínková, Ondrej Kováč, Petra Kubincová, Mária Kubinová, Andrea Lešková, Katarína Lešková, Juraj Masár, Daniela Matulová, Adam Midlik, Hana Mojžišová, Denisa Múthová, Juraj Páleník, Linda Sabatovičová, Mária Šormanová, Kamila Štyráková, Matej Večerík, Michal Ziman
BETA: 3. 2. - 10. 2. 2008 Dobrá Voda
vedúci: bebe, bus, ivka, katka, kenny, kika, ondráč, rasťo, zuska
účastníci: Ladislav Bačo, Martin Bachratý, Miroslav Baláž, Kristína Batmendijnová, Ján Bogár, Eduard Eiben, Michal Formánek, Peter Fulla, Michal Hagara, Samuel Hapák, Michal Hojčka, Jozef Jakubík, Katarína Juríková, Jakub Jursa, Natália Karásková, Tomáš Kocák, Tomáš Kočiský, Zuzana Komárková, Jakub Konečný, Matúš Kopf, Filip Kubina, Tomáš Kuzma, Miroslav Liščinský, Miroslav Majerčík, Lenka Matejovičová, Martin Polačko, Viktor Popovič, Alexandra Porembová, Emília Rigdová, Samuel Říha, Lucia Simanová, Filip Sládek, Michal Spišiak, Mária Starovská, Adriána Szilágyiová, Katarína Tureková, Dávid Vendel

letná časť 2006/2007

ALFA: 17. 6. - 24. 6. 2007 Gelnica (fotky od Katky)
vedúci: bus, erika, janka, katka, lenka, miki, mišáč, ondráč
účastníci: Ladislav Bačo, Martin Bachratý, Kristína Batmendijnová, Lenka Bendová, Ján Bogár, Eva Bošanská, Zuzana Cocuľová, Katarína Duníková, Michaela Floriánová, Michal Hagara, Adam Hudák, Ľubomír Jagoš, Natália Karásková, Jakub Konečný, Matúš Kopf, Lucie Křemenová, Ivana Lauková, Andrea Lešková, Mojmír Majdiš, Daniela Matulová, Tomáš Peitl, Alexandra Porembová, Emília Rigdová, Barbora Rudolfová, Nina Suchá, Kamila Štyráková, Michal Ziman
BETA: 10. 6. - 17. 6. 2007 Gelnica (ďalšie fotky od Peťa)
vedúci: hanka, ika, miško, peťo, peťo, rúža, škrečok, zuzu
účastníci: Miroslav Baláž, Tomáš Bzdušek, Peter Csiba, Kristína Čevorová, Marek Derňár, Eduard Eiben, Jozef Fekiač, Michal Formánek, Michal Hojčka, Jozef Jakubík, Katarína Juríková, Jakub Jursa, Tomáš Kocák, Kristína Kovalčíková, Filip Kubina, Nina Kuklišová, Tomáš Kuzma, Katarína Magyarová, Lenka Matejovičová, Ondrej Mikuláš, Michal Paulovský, Michal Petrucha, Martin Polačko, Viktor Popovič, Michal Spišiak, Michal Szabados, Emília Szabadosová, Adriána Szilágyiová, Dávid Štrbka, Katarína Tureková, Judita Vancáková, Dávid Vendel

zimná časť 2006/2007

ALFA: 27. 1. - 3. 2. 2007 Juskova Voľa
vedúci: bebe, erika, hanka, katka, kenny, kubo, miki, ondráč, zuzka
účastníci: Ladislav Bačo, Martin Bachratý, Tomáš Belan, Lenka Bendová, Ján Bogár, Eva Bošanská, Anna Buchholcerová, Zuzana Cocuľová, Karol Firbas, Michal Hagara, Juraj Hašík, Adam Hudák, Ľubomír Jagoš, Natália Karásková, Kristína Kičová, Jakub Konečný, Matúš Kopf, Janka Kotrlová, Lucie Křemenová, Ivana Lauková, Andrea Lešková, Michal Maixner, Mojmír Majdiš, Juraj Mitro, Tomáš Peitl, Viktor Popovič, Alexandra Porembová, Emília Rigdová, Barbora Rudolfová, Kamila Štyráková, Jarmila Tvarůžková, Michal Ziman
BETA: 3. 2. - 10. 2. 2007 Juskova Voľa (fotky od Peťa)
vedúci: buggo, bus, ika, ivka, lucy, mišáč, peťo, rasťo, škrečok
účastníci: Miroslav Baláž, Lívia Biskupičová, Tomáš Bzdušek, Kristína Čevorová, Marek Derňár, Eduard Eiben, Martin Godány, Samuel Hapák, Michal Hojčka, Vladimír Hudec, Jozef Jakubík, Katarína Juríková, Jakub Jursa, Tomáš Kocák, Tomáš Kočiský, Kristína Kovalčíková, Filip Kubina, Alexandra Kuncová, Tomáš Kuzma, Miroslav Liščinský, Katarína Magyarová, Lenka Matejovičová, Ondrej Mikuláš, Michal Paulovský, Michal Petrucha, Martin Podolák, Martin Polačko, Tomáš Rizman, Michal Spišiak, Mária Starovská, Michal Szabados, Marián Šagát, Nikola Špesová, Katarína Tureková, Judita Vancáková, Dávid Vendel

letná časť 2005/2006

ALFA: 25. 6. - 1. 7. 2006 pod Sitnom (fotky od Peťa)
vedúci: aďa, buggo, bus, miki, miško, miťo, peťo, tina
účastníci: Dana Babiarová, Lívia Biskupičová, Peter Csiba, Miroslav Fecko, Dominika Fedáková, Jozef Fekiač, Emil Haas, Michal Hajdin, Albert Herencsár, Judita Hodásová, Barbora Hollá, Vladimír Hudec, Kristína Jablonická, Jakub Jursa, Petra Kobolková, Katarína Kotrlová, Filip Kubina, Tomáš Kuzma, Miroslav Liščinský, Ľubomíra Mieresová, Michal Paulovský, Michal Petrucha, Martin Polačko, Tomáš Rizman, Branislav Roháľ, Simona Sabová, Nina Suchá, Emília Szabadosová, Marián Šagát, Dávid Vendel
BETA: 19. 6. - 25. 6. 2006 pod Sitnom
vedúci: erika, hanka, ika, kenny, kubo, mazo, peťo, rasťo
účastníci: Alena Bachratá, Miroslav Baláž, Jakub Beran, Vladimír Boža, Ondrej Budáč, Eva Černohorská, Kristína Čevorová, Veronika Čolláková, Veronika Dvoranová, Matúš Fedák, Michal Hojčka, Martina Hojčková, Tomáš Kocák, Alena Košinárová, Michal Kováč, Kristína Kovalčíková, Marcel Kucharík, Katarína Magyarová, Lenka Matejovičová, Ondrej Mikuláš, Zuzana Molnárová, Martin Podolák, Katarína Povolná, Zuzana Pôbišová, Michal Prusák, Ivana Selečéniová, Mária Starovská, Michal Sudolský, Katarína Škrovinová, Nikola Špesová, Michal Takács, Katarína Tureková

zimná časť 2005/2006

ALFA: 21. 1. - 28. 1. 2006 Kežmarské Žľaby
vedúci: aďa, čermo, erika, miško, miťo, peťo, tina, zuzka
účastníci: Lívia Biskupičová, Anna Buchholcerová, Viera Cimbáková, Peter Csiba, Marta Dravecká, Mária Dvoranová, Veronika Dvoranová, Miroslav Fecko, Michal Formánek, Albert Herencsár, Michal Hojčka, Vladimír Hudec, Kristína Jablonická, Katarína Juríková, Jakub Jursa, Mária Kieferová, Tomáš Kocák, Katarína Kotrlová, Filip Kubina, Nina Kuklišová, Alexandra Kuncová, Tomáš Kuzma, Miroslav Liščinský, Michaela Mokcsayová, Michal Petrucha, Martin Polačko, Tomáš Rizman, Branislav Roháľ, Gabriela Vozáriková
BETA: 28. 1. - 4. 2. 2006 Kežmarské Žľaby (ďalšie fotky od Peťa)
vedúci: buggo, bus, dada, hanka, lenka, lucy, peťo, rasťo
účastníci: Miroslav Baláž, Jakub Beran, Ondrej Budáč, Tomáš Bzdušek, Kristína Čevorová, Boris Fačkovec, Matúš Fedák, Martin Godány, Jaroslav Hančl, Samuel Hapák, Marcela Hrdá, Jozef Jakubík, Jaroslav Knebl, Kristína Kovalčíková, Zuzana Masárová, Lenka Matejovičová, Martin Melicherčík, Ján Mikuláš, Ondrej Mikuláš, Zuzana Molnárová, Rastislav Oľhava, Peter Perešíni, Martin Podolák, Katarína Povolná, Michal Prusák, Ivana Selečéniová, Mária Starovská, Michal Sudolský, Michal Szabados, Katarína Škrovinová, Nikola Špesová, Michal Takács, Katarína Tureková, Vladislav Ujházi, Judita Vancáková, Martin Vdovičenko

letná časť 2004/2005

ALFA: 16. 6. - 23. 6. 2005 Látky-Polianky
vedúci: dada, erika, feldo, kubo, lucy, miško, miťo
účastníci: Miroslav Baláž, Vladimír Boža, Kristína Čevorová, Veronika Dvoranová, Boris Fačkovec, Michal Gálik, Martin Godány, Mária Harčarufková, Jozef Jakubík, Tomáš Jarábek, Peter Korcsok, Alena Košinárová, Nina Kuklišová, Veronika Macková, Katarína Magyarová, Anna Marczell, Lenka Matejovičová, Michaela Mokcsayová, Katarína Povolná, Jakub Repiar, Erika Rigóová, Matúš Rybák, Tomáš Stanay, Mária Starovská, Jozef Suvák, Emília Szabadosová, Nikola Špesová, Katarína Tureková, Vladislav Ujházi, Michaela Vrbjarová
BETA: 23. 6. - 30. 6. 2005 Látky-Polianky
vedúci: buggo, dada, foto, hanka, mazo, peťo, rasťo, rúža
účastníci: Alena Bachratá, Veronika Bachratá, Jakub Beran, Ondrej Budáč, Michal Burger, Tomáš Bzdušek, Eva Černohorská, Peter Dižo, Michal Ďuriš, Jaroslav Hančl, Martina Hojčková, Michal Kesely, Mária Kolovratníková, František Konopecký, Ivan Kováč, Slavomíra Lenhardtová, Ján Mikula, Ján Mikuláš, Ondrej Mikuláš, Ľubica Peprníková, Peter Perešíni, Ján Pich, Zuzana Pôbišová, Karla Procházková, Michal Prusák, Ivana Selečéniová, Radka Selečéniová, František Simančík, Stana Sojáková, Michal Sudolský, Michal Szabados, Katarína Škrovinová, Michal Takács, Jakub Závodný

zimná časť 2004/2005

sustredkovská web-stránka
ALFA: 24. 1. - 30. 1. 2005 Gelnica (ďalšie fotky od Peťa a Čerma)
vedúci: baška, buggo, čermo, dada, foto, lucy, peťo, rúža
účastníci: Miroslav Baláž, Jaroslav Böhmer, Kristína Čevorová, Martin Godány, Martina Hojčková, Jozef Jakubík, Peter Korcsok, Kristína Kovalčíková, Nina Kuklišová, Tomáš Labant, Veronika Macková, Katarína Magyarová, Tomáš Matula, Ján Mikula, Tomáš Petráš, Marek Pivovarník, Jozef Suvák, Michal Szabados, Emília Szabadosová, Nikola Špesová, Katarína Tureková, Vladislav Ujházi, Judita Vancáková, Jakub Zelman
BETA: 30. 1. - 5. 2. 2005 Gelnica
vedúci: hanka, janka, jozef, mazo, miki, miško, peťo, rasťo
účastníci: Martin Adamčík, Alena Bachratá, Veronika Bachratá, Ondrej Budáč, Eva Černohorská, Peter Dižo, Michal Dobiaš, Beáta Hergelová, František Konopecký, Lenka Kovalčinová, Zuzana Labudová, Slavomíra Lenhardtová, Zuzana Masárová, Ján Mikuláš, Ondrej Mikuláš, Maroš Oravec, Ľubica Peprníková, Peter Perešíni, Zuzana Petruchová, Ján Pich, Zuzana Pôbišová, Michal Prusák, Radka Selečéniová, František Simančík, Katarína Škrovinová, Michal Takács, Andrea Tinajová, Lenka Veselovská, Matej Vitásek, Jakub Závodný

letná časť 2003/2004

ALFA: 18. 6. - 24. 6. 2004 Oravská Lesná
vedúci: dávidko, erika, feldo, janka, katka, miki, miťo, pišta
účastníci: Jakub Beran, Roman Burger, Dávid Daniš, Peter Dižo, Dárius Gál, Zuzana Harmincová, Martina Hojčková, Karolína Janíková, Kristína Kovalčíková, Miloslava Kučeríková, Katarína Magyarová, Martina Malčická, Ladislav Maršík, Ondrej Mikuláš, Zuzana Molnárová, Diana Odrobináková, Radka Selečéniová, Filip Struhár, Michal Szabados, Eva Škrovinová, Alexander Till, Anna Zahoranová
BETA: 24. 6. - 30. 6. 2004 Oravská Lesná (ďalšie fotky od Peťa)
vedúci: baška, buggo, feldo, kika, mazo, miško, peťo, peťo, tomáš
účastníci: Martin Adamčík, Veronika Bachratá, Andrej Borsuk, Daniel Božík, Ondrej Budáč, Hana Budáčová, Veronika Čolláková, František Haško, Michal Kesely, Katarína Kittanová, Jaroslav Knebl, František Konopecký, Lenka Kovalčinová, Zuzana Labudová, Rastislav Lenhardt, Martina Lobotková, Ján Mikuláš, Zuzana Petruchová, Lukáš Poláček, Vlasta Poliačková, Michal Prusák, František Simančík, Stana Sojáková, Lucia Strapková, Katarína Škrovinová, Michal Takács, Andrea Tinajová, Tomáš Váňa, Lenka Veselovská, Vladimír Virčík

zimná časť 2003/2004

ALFA: 25. 1. - 31. 1. 2004 Rejdová (ďalšie fotky od Peťa)
vedúci: aňa, baška, čermo, miťo, peťo, peťo, šesťo
účastníci: Jakub Beran, Martin Blicha, Roman Burger, Veronika Čolláková, Dávid Daniš, Peter Dižo, Stanislav Fecko, Dárius Gál, Zuzana Harmincová, František Haško, Beáta Hergelová, Karolína Janíková, Jozef Jirásek, Lukáš Jusko, Lenka Kimerlingová, Peter Kóša, Kristína Kovalčíková, Miloslava Kučeríková, Slavomíra Lenhardtová, Martina Malčická, Ladislav Maršík, Ján Mikula, Diana Odrobináková, Ján Peprník, Matej Petrík, Ivana Selečéniová, Radka Selečéniová, Jakub Sliačan, Eva Škrovinová, Alexander Till
BETA: 1. 2. - 7. 2. 2004 Belušské Slatiny
vedúci: buggo, erika, feldo, foto, kubo, mazo, miško, peťo, rúža, válečník
účastníci: Martin Adamčík, Alena Bachratá, Andrej Borsuk, Ondrej Budáč, Hana Budáčová, Ivana Hlavatá, Vítězslav Kala, Alexandr Kazda, Michal Kesely, Katarína Kittanová, Pavel Kocourek, František Konopecký, Lenka Kovalčinová, Tomáš Labuda, Rastislav Lenhardt, Martina Lobotková, Zuzana Masárová, Ján Mikuláš, Ľubomír Novák, Peter Perešíni, Zuzana Petruchová, Lukáš Poláček, Darina Polovková, Zuzana Pôbišová, Michal Prusák, František Simančík, Martin Škorupa, Katarína Škrovinová, Michal Takács, Andrea Tinajová, Tomáš Váňa, Matej Vitásek

letná časť 2002/2003

Vyvrcholenie deja: dvojčatá
ALFA: 14. 6. - 20. 6. 2003 Lom nad Rimavicou
vedúci: buggo, erika, janka, katka, malic, miki, paľo, peťo
účastníci: Alena Bachratá, Slávka Bertová, Andrej Borsuk, Jozef Cibiček, Tomáš Dzurňák, František Haško, Beáta Hergelová, Marcela Hrdá, Michal Jendželovský, Martin Jureček, Peter Kóša, Slavomíra Lenhardtová, Martina Lobotková, Oto Macka, Michal Májek, Grigorij Mesežnikov, Ján Mikuláš, Peter Mindek, Ľubomír Novák, Peter Perešíni, Zuzana Petruchová, Zuzana Pôbišová, Juraj Prievalský, Michal Prusák, Ivana Selečéniová, Juraj Šibík, Katarína Škrovinová, Jana Štolcová, Michal Takács, Zuzana Trnovcová, Lenka Veselovská, Martin Vojtela
BETA: 20. 6. - 26. 6. 2003 Lom nad Rimavicou
vedúci: feldo, mazo, peťo, pišta, rado, rúža, tomáš, válečník
účastníci: Martin Adamčík, Peter Augustín, Veronika Bachratá, Ondrej Budáč, Hana Budáčová, Barbora Gallusová, Barbora Horecká, Marek Jančuška, Vítězslav Kala, Michal Kesely, Jaroslav Knebl, Lucia Komendová, Lenka Kovalčinová, Tomáš Labuda, Rastislav Lenhardt, Zuzana Masárová, Peter Maták, Roman Miček, Andrej Mikulík, Ľubica Peprníková, Darina Polovková, Michal Rjaško, Hana Sikhartová, Stana Sojáková, Lucia Stohlová, Lucia Strapková, Mária Šoltésová, Miroslav Štolc, Juraj Tekel, Andrea Tinajová, Matej Vitásek, Juraj Zemianek

zimná časť 2002/2003

ALFA: 25. 1. - 31. 1. 2003 Lazy pod Makytou
vedúci: čermo, erika, feldo, feri, janka, katka, kubo, miki, peťo
účastníci: Alena Bachratá, Slávka Bertová, Andrej Borsuk, Ondrej Budáč, Roman Bukový, Jozef Cibiček, Tomáš Dzurňák, Peter Gašparík, Beáta Hergelová, Barbora Horecká, Michal Jendželovský, Marek Komorovský, Miloš Korenčiak, Slavomíra Lenhardtová, Martina Lobotková, Oto Macka, Peter Mindek, Ľubomír Novák, Peter Perešíni, Zuzana Petruchová, Silvia Pettyová, Zuzana Pôbišová, Michal Prusák, Ivana Selečéniová, Pavel Struhár, Katarína Škrovinová, Ivana Švihranová, Michal Takács, Andrea Tinajová, Zuzana Trnovcová, Lenka Trojaková, Lenka Veselovská, Martin Vojtela, Peter Zámečník
BETA: 18. 1. - 24. 1. 2003 pod Sitnom
vedúci: aňa, buggo, erika, mazo, paľo, peťo, rado, válečník
účastníci: Martin Adamčík, Peter Augustín, Veronika Bachratá, Zuzana Batmendijnová, Barbara Bittová, Hana Budáčová, Michal Burger, Zuzana Ceľuchová, Michal Ďuriš, Jana Fabriková, Marián Galovič, Vladimír Hoč, Marek Jančuška, Vítězslav Kala, Michal Kesely, Lenka Kovalčinová, Zuzana Labudová, Rastislav Lenhardt, Zuzana Masárová, Peter Maták, Andrej Mikulík, Maťo Pancák, Darina Polovková, Michal Rychnovský, Michal Sanislo, Hana Sikhartová, František Simančík, Stana Sojáková, Mária Šoltésová, Miroslav Štolc, Matej Vitásek, Jakub Závodný

sústredenia skms a sústredenia bkms

 

úvod | zadania | poradie | vzoráky | debata | sústredenia | výlety | zajo & miro